| Iulia2935 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietenul meu si am vazut ca aveam ceva alb pe exteriorul vaginului iar el dupa scoaterea prezervativului pe penis. Nu si-a dat drumul iar lichidul ala nu parea sa fie sperma. Prezervativul nu era rupt din cate a spus dar nu l-am verificat cu apa sau ceva. Am de ce sa imi fac griji sau lichidul era lubrifiantul ala din prezervativ sau ceva?

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Măi, tu nu știi nici măcar atâta lucru despre vaginul tău, că secretă un lichid albicios atunci când te exciți?!?

| Iulia2935 explică (pentru mihai69):

Era vorba de lichidul lui de pe penis dupa scoaterea prezervativului, nu de al meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulia2935):

Alea sunt secretiile lui. Si sa stii ca nu trebuie sa pui de 3-4 ori intrebarea happy

| Necunoscut112 a răspuns:

Ce aveai alb pe exteriorul vaginului erau secretiile tale.

| Iulia2935 explică (pentru Necunoscut112):

Si ce avea el pe penis dupa scoaterea prezervativului?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Iulia2935):

Si tu si el aveti secretii. Poate chiar ejaculase si era sperma. Atat timp cat ati folosit prezervativ nu esti gravida. Daca prezervativul a fost rupt (sanse foarte scazute sa se fi intamplat), sunt sanse sa fii, tinand cont ca esti si in perioada fertila.

| Iulia2935 explică (pentru Necunoscut112):

Nu a ejaculat sigur. Doar daca era lichidul acela dinainte de ejaculare

Răspuns utilizator avertizat
| Iulia2935 explică (pentru nimportequi):

Dragul meu, daca nu ai nimic inteligent de spus, te rog sa taci. Romanii au darul lor de a se baga in seama.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns (pentru Iulia2935):

Şi atunci de ce faceţi sex dacă nu aveţi orgasm, în special el?

| Iulia2935 explică:

Mentionez ca prezervativul s-a tras putin de la baza penisului dar prietenul meu il aranja imediat