| Ioanacatana1999 a întrebat:

Bună, aseară am întreținut contact sexual protejat cu prietenul meu, stand în poziția *capra* el și-a dat drumul in prezervativ, când m-am ridicat, am simțit ceva pe picior și prezervativul a rămas acolo, pe suprafața vaginului, l-am scos repede și m-am dus la baie, am urinat și m-am spălat repede. Trebuie sa-mi vina și menstruația, am început de dureri de sâni... Care sunt șansele?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| RAY a răspuns:

Nu are ce rămâne e paranoia

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, odata ce esti chiar inainte de menstruatie.

| Emilian65 a răspuns:

Șansele sunt minime.

| AnaisAnais15 a răspuns:

Am patit, stai linisitita, nu se intampla nimic. Sperma e in prezervativ