| cineva666 a întrebat:

astept parerile voastre despre ce o sa va povestesc happy(daca vrei sa ma jignesti te rog sa nu comentezi). eu mi-am pus piercing in nas prin anul 2009 si nimeni nu a avut nimic de comentat din contra happy multe persoane mi-au spus ca mi sta bine cu el... chiar daca moda aia a cam trecut eu inca il mai am, m-am obisnuit cu el, imi place cum imi sta cu si daca mi l-as scoate s-ar vede cam naspa deoarece argintul mi-a cam patat zona aia de sub cercel..si se vede cam aiurea(nu stiu cum as putea sa curat acea portiune de piele patata atunci cand ma voi hotara sa-l scot). am cunosc un tip acum 3 luni si ceva, acum cateva zile m-a intrebat cand am de gand sa renunt la cercel si i-am spus ca vad eu..intr-o zi o sa renunt dar nu acum, sunt constienta ca o sa vina si ziua aia. mi-a spus ca mi sta bine dar nu se mai poarta..considera ca mai mult curvele au cercel in nas acum si ca cele cu cercel sunt vazute rau de majoritatea persoanelor. in noaptea asta m-a sunat si a deschis subiectul:piercingul meu din nas. mi-a cerut sa renunt la el, intr-un cuvant m-a spus sa aleg intre cercel si el. cica daca nu renunt la el ne despartim. i-am spus ca nu o sa i fac pe plac si o sa renunt atunci cand voi vrea eu. i s-a pus pata si nu inteleg de ce asa tare... timp de 3 luni nu avea nimic impotriva lui si acum, si chiar nu parea rusinat in fata prietenilor lui ca iubita lui are cercel din contra se mandrea cu mine.

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Asta e motiv de despartire?

Nu lasa pe nimeni sa te schimbe. Un cercel in nas nu te defineste ca persoana. Tipul e absurd. Si daca ar tine cu adevarat la tine nu te-ar pune sa alegi intre el si orice altceva!

| cineva666 explică (pentru Oana92):

I-am spus ca mi se pare o conditie penibila... si l-am intrebat:nu cumva tu vroiai sa te desparti de mine si n-ai gasit un alt motiv decat pe asta? a spus ca nu. nu vrea sa se desparta de mine doar ca vrea sa renunt la cercel. m-a lasat masca cu ce mi-a spus in noaptea asta. sunt de acord cu tine de aia nici nu vreau sa ii fac pe plac. daca imi puneam cercelul acum fara sa stie el era altceva dar sunt exact cum m-a cunoscut si nu vad care ar f problema. acum mi-a spus ca mi sta bine dar de la inceput nu era de acord cu cercelul doar ca era sigur ca in timp o sa ma faca sa renunt la el dar vazand ca nu am renuntat acum ma pune sa aleg. sunt multe fete cu cercel dar el ma vede doar pe mine. exagereaza. ce mi-ai spus tu mie asta i-am spus si eu lui dar degeaba.

| cineva666 explică (pentru Oana92):

Si eu i-am spus anumite chestii care ma deranjeaza la el. a spus ca o sa tina cont dar momentan nu a facut-o. i-am spus daca el nu mi-a facut pe plac de ce i-as face eu..si nu a spus nimic. l-am intrebat :daca e sa renunt la cercel(desi nu o sa renunt decat atunci cand voi vrea eu)..mai tarziu la ce o sa mai vrei sa renunt?! si a spus sec ca la nimic...

| cineva666 explică (pentru Oana92):

I-am spus sa si gaseasca pe una fara cercel.dar lipsa cercelului nu o sa-i garanteze ca aia o sa fie dispusa sa ii ofere ce as f fost eu in stare sa ii ofer.winking.

| Holy2010 a răspuns (pentru cineva666):

Nu te supara Oana dar ala nu e barbat!
In momentul in care generalizezi ca toate femeile care au piercing sunt... E clar ca nu ai coloana vertebrala si ca cineva in trecut ti-a format parerea asta. Stiu ca nu e atat de simplu dar eu in locul tau ii stergeam numarul de telefon in seara respectiva. Chiar ai timp sau nervi de frustrarile penibile ale unui baietel?! NEXT!

| cineva666 explică (pentru Holy2010):

Off... nu am de ce sa ma supar happy am scris aici pentru a afla pareri happy si multumesc ca ai scris la aceasta postare. nu o sa ii fac pe plac. chiar este un tip cam exagerat happy sper sa-si revina

36 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dreptate! De ce sa scoti aia din nas? Stiu ca si bunicul meu le punea la porci o sarma in nas sa nu mai rame. Le statea bine cu ea.

| cineva666 explică (pentru Salontanul):

Mda. happy chiar ma asteptam sa primesc si mesaje rautacioase gen al tau happy acum ca mi-ai scris asta te face sa te simti mai bine? happy

| Doub a răspuns (pentru Salontanul):

laughing)), genial răspuns.

| cineva666 explică (pentru Doub):

Nu vad nimic amuzant happy

| RAY a răspuns:

Nu stie cum sa scape moral de tine, ati facut sex?

| cineva666 explică (pentru RAY):

Daca vroia sa scape de mine o putea face pur si simplu..nu crezi? fara a cauta un motiv din asta de 2 lei. happy daca vroia sa scape de mine... cand am spus eu ca vreau sa o terminam pentru ca nu prea tine cont de ce ma deranjeaza pe mine mi-ar f respectat decizia si nu ar f incercat sa ma impace, sa ma faca sa ma razgandesc happy.

| RAY a răspuns (pentru cineva666):

Voi doi sunteti persoane mature nu?

| cineva666 explică (pentru RAY):

E un tip ciudat. asnoapte m-a tot batut la cap sa renunt la cercel... aruncandu-mi ca renunt la pers pe care o iubesc pentru un accesoriu si acum se poarta ca si cum discutia de asnoapte nici nu a fost, se da bine pe langa mine si ma tot pupa( virtual ca e la munca)

| cineva666 explică (pentru RAY):

El e cam imatur. uneori. happy eu consider ca sunt destul de matura

| RAY a răspuns (pentru cineva666):

Voi comunicati sau nu prea, serios ma refer?

| cineva666 explică (pentru RAY):

Comunicam dar nu cat as vrea eu happy asta din cauza lui

| Goete a răspuns:

Nu te iubeste. Uita-l, si scoate cercelul cand vrei vrea tu si nu sub santaj

| cineva666 explică (pentru Goete):

I-am spus happy o sa-l scot cand o sa vreau eu.ne-am vazut aseara si nici nu a adus vorba de cercelul meu

| cineva666 explică (pentru Goete):

I-am spus eu zambind'' vezi... tot am cercelus' happy si mi-a aruncat o privire din aia uracioasa dar apoi si a revenit happy nu a mai comentat nimic

| cineva666 explică (pentru Goete):

Nu pot sa-ti mai raspund la privat momentan. tongueentru a evita spamul, sistemul limiteaza trimiterea de mesaje la 25 in 6 ore. Poti trimite urmatorul mesaj la ora 01:10:23

| Goete a răspuns (pentru cineva666):

La fel si la mine sad
Continuam maine daca vrei... Sper.

| alexandrualind a răspuns:

Este anormal ca prietenul meu si sora mea.Nu ai ce sa le faci.

| cineva666 explică (pentru alexandrualind):

In noaptea aia mi-a facut capul mare cu acel cer5cel laughing) si acum nici nu mai aduce vorba de el. momentan. om ciudat

| cineva666 explică:

E un timp cam dificil... el are pretentia sa-i fac p plac la comanda. dar eu cand i-am spus ceva ce ma deranja nu prea a tinut cont.

| cineva666 explică:

Nu-mi vine sa cred ca face asta, ca a venit cu conditia asta, imi vorbea de sentimente dar... cum poti sa dai cu piciorul asa de usor intr-o relatie cu o fata pe care cica o iubesti doar pentru ca nu renunta la un cercel pe care l avea cand ai cunoscut-o?

| cineva666 explică:

Nu vreau sa renunt la comenda la o chestie ce mie imi place... dar nu as vrea ca relatia sa se termine dintr-o prostie. ce sa fac? ma gandesc sa nu cedez si daca el vrea sa renunte la mine din cauza asta sa o faca ca pana la urma sunt asa cum m-a cunoscut. mi se pare ca abereaza.

| cineva666 explică:

Aveam mai multe pretentii de la un barbat de aproape 31 ani... cred ca e un pic nebun ca altfel nu-mi explic

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru cineva666):

Esti tanara si esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri, nu e timp de relatii serioase, daca el la 31 de ani are mentalitatea lui bunica fugi cat mai departe de el

| Anonimul2020 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ba da tu asta le zici la toti? rolling on the floor))

| cineva666 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu sunt de moda veche happy nu mi place sa strabat cat mai multe cearsafuri din contra mereu mi-am dorit o relatie serioasa/de durata happy dar din pacate pana acum a avut parte doar de rateuri. nu mai sunt chiar asa de tinerica happy am 27 ani si ma gandesc tot mai mult la o familie a mea dar din pacate nu depinde doar de mine si nici nu vreau sa ma grabesc fara sa fiu aproape sigura ca pers cu care vreau sa fac acest pas chiar ma merita happy nu vreau sa ma marit doar pentru a f in pas cu moda. vreau sa o fac pentru ca chiar imi doresc o familie. mi se pare cam imatur/exagerat pentru 31ani... i-am spus si lui asta.

| cineva666 explică (pentru Anonimul2020):

Cam da happy asta am observat si eu. ii place viata happy

| cineva666 explică:

Next relatie happy viata merge mai departe.

| cineva666 explică:

Punct si de la capat happy sper sa nu mai am parte de asa barbat happy

| Anonimul2020 a răspuns:

Se leaga de o chestie minora, Eu unul ti-as fi explicat frumos si am fi ajuns la o intelegere daca mi-ar fi displacut asa mult.Dar el..sa iti spuna eu sau cercelul rolling on the floor) Cati ani are 15? Era o vorba ''Alege ce iubesti si apol iubeste ce ai ales''.

| cineva666 explică (pentru Anonimul2020):

De avea 15 ani... sa spunem ca avea o scuza pentru acest comportament happy dar are 31. eu aveam cercel si acum 3 luni si ceva cand ne-am cunoscut happy trebuia sa deschida acest subiect de atunci nu sa astepte atata timp si sa comenteze happy nu a spus ca-mi sta rau niciodata.