| cineva666 a întrebat:

astept parerile voastre despre ce o sa va povestesc happy(daca vrei sa ma jignesti te rog sa nu comentezi). eu mi-am pus piercing in nas prin anul 2009 si nimeni nu a avut nimic de comentat din contra happy multe persoane mi-au spus ca mi sta bine cu el... chiar daca moda aia a cam trecut eu inca il mai am, m-am obisnuit cu el, imi place cum imi sta cu si daca mi l-as scoate s-ar vede cam naspa deoarece argintul mi-a cam patat zona aia de sub cercel..si se vede cam aiurea(nu stiu cum as putea sa curat acea portiune de piele patata atunci cand ma voi hotara sa-l scot). am cunosc un tip acum 3 luni si ceva, acum cateva zile m-a intrebat cand am de gand sa renunt la cercel si i-am spus ca vad eu..intr-o zi o sa renunt dar nu acum, sunt constienta ca o sa vina si ziua aia. mi-a spus ca mi sta bine dar nu se mai poarta..considera ca mai mult cvele au cercel in nas acum si ca cele cu cercel sunt vazute rau de majoritatea persoanelor. in noaptea asta m-a sunat si a deschis subiectul:piercingul meu din nas. mi-a cerut sa renunt la el, intr-un cuvant m-a spus sa aleg intre cercel si el. cica daca nu renunt la el ne despartim. i-am spus ca nu o sa i fac pe plac si o sa renunt atunci cand voi vrea eu. i s-a pus pata si nu inteleg de ce asa tare... timp de 3 luni nu avea nimic impotriva lui si acum, si chiar nu parea rusinat in fata prietenilor lui ca iubita lui are cercel din contra se mandrea cu mine.

4 răspunsuri:
| MrLucas a răspuns:

Cauta-ti pe altcineva, cineva care sa te accepte cu tot cu pierce.E stupid sa impui astfel de lucruri, insa nu pe multi ii duce capul.

| cineva666 explică (pentru MrLucas):

Mmm. sper totusi sa si revina din stupiditate happy. are o varsta si ar trebuie sa fie mai matur...

| cineva666 explică:

E un tip cam dificil... el are pretentia sa-i fac p plac la comanda. dar eu cand i-am spus ceva ce ma deranja nu prea a tinut cont.

Nu-mi vine sa cred ca face asta, ca a venit cu conditia asta, imi vorbea de sentimente dar... cum poti sa dai cu piciorul asa de usor intr-o relatie cu o fata pe care cica o iubesti doar pentru ca nu renunta la un cercel pe care l avea cand ai cunoscut-o?

Nu vreau sa renunt la comenda la o chestie ce mie imi place... dar nu as vrea ca relatia sa se termine dintr-o prostie. ce sa fac? ma gandesc sa nu cedez si daca el vrea sa renunte la mine din cauza asta sa o faca ca pana la urma sunt asa cum m-a cunoscut. mi se pare ca abereaza.

| cineva666 explică:

Aveam mai multe pretentii de la un barbat de aproape 31 ani... cred ca e un pic nebun ca altfel nu-mi explic