| anonim_4396 a întrebat:

Cand ar fi mai bine sa ma despart de iubitul meu, inainte de Craciun sau dupa Craciun? Sunt intr-o mare dilema pentru ca nu as vrea sa ii stric sarbatorile.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Azi, e cel m ai bine să îi spui din timp, dacă nu m ai simti nimic pentru el spune i, nu î și bate joc de sentimentele lui, el poate că te iubeste, iar faptul de a sta lîngă el dar de fapt tu nu m ai simti nimic pentru el inseamnă chin.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna decît să stai lingă eldoar de milă, dar ne iubindu l, m ai bine pune capăt chiar azi. De ce să astepti pînă după Crăciun, de ce să îi dai sperante desarte? Sentimentele lui pe care le are fată de tine nu contează? Este cel m ai urît lucru să te joci cu sentimentele cuiva, făcîndu i sperante deșarte, multi s au sinucis din cauză că prietena lor s a despărtit de ei, tie ti ar place dacă ti ar face un băiat așa?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundiță. Sănătate multă.

| Dvxy97rulov a răspuns:

Daca te desparti inainte ii strici Carciunul. Daca te desparti dupa ii strici revu'. laughing succes

| neutrino a răspuns:

Acum, pentru a avea timp sa iubesti pe altul pana de sarbatori.

Răspuns utilizator avertizat
| Shmoopy a răspuns:

Pe 24.

| Dexter27 a răspuns:

Esti in zodia leu?

| Mona11 a răspuns:

Duuuupaaa

| nmlnmlnmlooo a răspuns:

Eu as-i face-o dupa Craciun.

| AnDytheDj a răspuns:

Il suni in dimineata de Craciun si ii spui ceva de genu': "Iubitule am un cadou pentru tine: Ne despartim happy devil "... bafta happy

| Ellyzabeth a răspuns:

Daca tu ai o relatie cu altcineva, sau pretinzi asa ceva, eu zic sa te desparti de el inainte de Craciun si sa iti faci sarbatorie cu celalalt, daca nu ai pe nimeni ramai cu el, cu atat o sa aveti amandoi Sarbatori Fericite si poate se imbunatateste relatia...cine stie ce va urma.

| Danielzoo a răspuns:

Buna! Dar... totusi. Gandeste-te. Ai putea sa ii oferi o sansa. o sansa. Poate indreptati relatia. A-ti fost impreuna de atata timp... Sunt sigur ca ar fi distrus fara tine. Eu. chiar daca nu te cunosc, daca el nu ti-a facut nimic rau, daca nu te-a batut, nu si-a batut joc de tine, mai dai o sansa. Sunt sigur ca te iubeste mult si ca esti totul pentru el.