| SnYcK3rS a întrebat:

Sunt intr'o dilema ca sa zic asa.
nu stiu ce as vrea de Craciun.big grin
Voi ce ati vrea?big grin
Sunt baiat >big grin:
funda pentru cel mai convigator raspunswinking

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Ai prea multe si nu stii ce ti-ar trebui? pai fa-ti o lista cu ce ai si din ce crezi u ca iti lipseste fa o alta lista cu ce ti-ai dori si asa vei rezolva problemawinking bafta:*
eu sincer mi-as dori dulciuri ca imi placlaughing

| oAnna a răspuns:

eu as vreau aparat foto personal Canon happy un telefon BlackBerry, o tableta grafica, un Nintendo, un laptop, un ursulet mare mare de plus big grin aa...si un mp3winking da de unde sa aduca si mosu asta...

| aleee_7098 a răspuns:

Eu as vrea o placa de intins parul day dreaming. pentru ca asta veche mi s'o strikat >:p, Un telefon nou Lg.batting eyelashes. O perinutsa mare in forma de inimioara love struck. Si inainte de Craciun ma duc sa imi bag pirss' in buric 'batting eyelashes. Gandeste'te si u ce vrei :*.
^-^ bafta >:d^