| Rhea44 a întrebat:

Am o dilema... iubitul meu ma iubeste cand vrea el cum vine asta?

19 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca ai revenit pe site ai pregatit un arsenal de intrebari d-astea bomba? asa pare

| Rhea44 explică (pentru Drimmero):

Sa stiii nu am fost activa doi ani am ceva intrebari despre existenta

| Drimmero a răspuns (pentru Rhea44):

Pai da-i bataie ca si asa era mort site-ul

| Rhea44 explică (pentru Drimmero):

Deci am ajuns la fix happy ce bine ce bine

| Drimmero a răspuns (pentru Rhea44):

Grija mare insa la cate pui ca poate iti iei ban, e doar sfat prietenesc

| Rhea44 explică (pentru Drimmero):

Stiu si eu mersi pupiciiii

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am înțeles tot laughing

| oglindasultanului a răspuns:

N-are chef de tine cand este atent la alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi e ok dacă vrea mereu, dar dacă e bipolar nu râde de el, are probleme.

| Rhea44 explică (pentru anonim_4396):

Nu e bipolar e perfect normal si e genial numa ca ma iubeste cand vrea el eu is aia bipolara nu el saracul imi e si mila de el cateodata ca ce are de suportat cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te iubeasca non stop

| Jus7t a răspuns:

Nu alege el ce simte, poate îți arată ca te iubește când vrea el ca sa nu ți-o iei în cap pentru ca știi tu, mulți și o iau în cap de la prea multa atenție și de la prea multa afecțiune, profita de tine, nu îți respectă limitele, uita ca mai contează și alții in afara de ei, chestii de astea.

| Rhea44 explică (pentru Jus7t):

Da cine alege? mama? tanti ioana?

| Jus7t a răspuns (pentru Rhea44):

Nu alege nimeni, tu nu poți sa alegi sa simți o atracție puternica pentru x de exemplu, o simți pentru y fara sa vrei.
Dar cred ca are și tanti Ioana ceva de zis totușithinking

| Rhea44 explică (pentru Jus7t):

Azi toata ziua l-am terozitat si tanti ioana happy

| AndreeaWTS a răspuns:

Exista un banc mai vechi

În dormitor, el se uită lung la ea în timp ce ea se dezbracă, și îi zice :
- Vai, ce ți-aș face de n-ai fi nevastă-mea...

| rapandula a răspuns:

Nu mereu are nevoie de sex.