| anonim_4396 a întrebat:

Care este riscul unei sarcine daca i-am facut handjob prietenului meu si am intrat in contact cu sperma cu mana, dupa care m-am spalat cu apa si sapun si mi-am atins vaginul cand m-am dus la baie? Tin sa mentionez ca sunt virgina si eram in perioada fertila. (Ziua a 10)
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia descrisa de tine nu exista nicio posibilitate de a se forma o sarcina. Nu exista nici cel mai mic risc de sarcina. Ar fi indicat sa-ti impui ca intotdeuna principala regula, sa se refere la respectarea cu maxima atentie a tot ceea ce faceti, pentru ca de fiecare data jocurile sexuale sa se produca intr-un mod cat mai responsabil. Doar procedand astfel vei fi ferita de producerea unor evenimente neplacute. Multa sanatate.

1 răspuns:
| 4psiho a răspuns:

Nu ai nici un risc.
Pe viitor spală-te pe mâini înainte de ați atinge părțile intime.
Scurgerile respective sunt ceva normal.