| ciakloverx a întrebat:

Ieri i-am facut un handjob prietenului meu. A ejaculat putin pe mine, dar dupa s-a dus la baie. Fara sa vreau am atins sperma. Nu sunt sigura pe unde au umblat mainile mele dupa. E posibil sa raman insarcinata? Menstruatia trebuia sa imi vina astazi dar nu a venit. Tin sa mentionez ca nu am avut niciun contact sexual pana acum, nu am himenul rupt... Mi-e frica! Funda

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu am auzit de nimeni sa fi ramas insarcinata asa. pe de alta parte, toata lumea ase spala pe maini dupa contact sexual, fara a imbla cu mainile prin alte parti, e o chestie de igiena minima.
Cred totusi ca nu poti ramane insarcinata asa. e bine ca in viitor sa respecti macar o igiena minimala, ca sa nu ai probleme

| ciakloverx explică (pentru Brigaela):

Bineinteles ca m-am spalat pe maini dupa contactul sexual!

| Brigaela a răspuns (pentru ciakloverx):

Atunci inseamna ca nu ai pus mainile nespalate pe nicaieri.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa se spune acum: handjob? Poate ne și traduci că suntem grei de cap!
Ai cunoștință de bărbat și te dai virgină! Interesant.
Ești prea stresată și de aceea întârzie.
Apropo, câți ani ai?
Pa, pa.

| XtremePWN a răspuns:

Asa a patit si verisoara mea cu un iaurt de la danone 3% grasime, nici azi nu si-a mai revenit! Nu a avut nici o sansa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu-ti fie frica ca nu ai nimic.
Nu se ramane insarcinata asa, ai grija la igiena, se spala pe maini, pe organele genitale inainte si dupa contactul sexual.
Te pup!

| papusica987 a răspuns:

Stai linistitaa!
ca nu esti.

| g4mma a răspuns:

Da,felicitari! tongue