| efimash a întrebat:

Ejacularea precoce!

cum pot face ca sa dureze actul sexual mai mult?

ejacularea precoce poate fi tratata?

Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Atunci cand simti ca-ti vine te opresti pentru 2 minute cel mult. timp in care pa sarutati va mangaiati sau altele sau schimbati pozitiile.

daca nu inainte de a veni fa una rapida. dar vezi ca unele inteleg daca ai facut sau nu si le deranjeaza. du-te si fa cam cu 5 minute inainte de a veni ea. plus timp in care pierdeti cu sarutari cu dezbracat etc.

si fa asta cu opritul 2 minute timp de o luna 2 si dupa aia o sa incepi sa ejaculezi mai tarziu. dar asta depinde si de experienta sexuala. cu cat ai mai multa experienta cu atat se obisnuieste si ejaculezi mai tarziu.

sau spune-i si ei ca ai probleme si atunci cadeti la un comun acord.
daca te duci cu panarame fa-o inainte cu 5 minute.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E tratament medicamentos pentru asa ceva.

| Liviu_2019 a răspuns:

Foloseste Stud Forte e un spray cu care te dai inainte de actul intim. E vreo 50 60 RON il gasesti pe google. Nu la toti da rezultate. Cauta pe forumuri discutii despre el, da-i pe google "forum Stud Forte" si ai sa vezi. Mai sunt si alte creme, sprayuri. Daca nu functioneaza incearca sa te duci la un doctor deoarece am inteles ca in astfel de cazuri si mai dau se ceva pastile de inghitit.