| CristescuCristiJan a întrebat:

Bună seara, ce părere aveți dacă iubitul dumneavoastră caută numele tuturor fostelor lui în timp ce ambi sunteți beți? Întreb pentru o prietenă!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Probabil că a găsit un moment oportun să-şi facă ordine-n telefon, şi să şteargă numerele exelor, şi sub acoperirea de „scuze, am fost beat" a găsit momentul să le execute.Deci eu aş ignora acest lucru.Probabil că eu nu-s gelos, şi am încredere în partenera mea, de asta nu aş reacţiona la aşa ceva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In time ce ambii... cine? Cei doi parteneri? Era doar beat, nu stim la ce se gandea, ar trebui sa discuti asta cu el cand este intr-o stare normala de functionare, sa spunem asa.

Daca aveti o relatie, ar trebui sa puteti vorbi orice, motiv pentru care nu lasa acest subiect nediscutat. Vorbeste cu el.

| NotNamed a răspuns:

Posibil inca se mai gandeste la ele sau o avea vreo fantezie si din cauza betiei gandeste cu "voce tare"