| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca iubitul meu sa mai stie numele fostelor? E normal sa fiu putin geloasa pe asta? laughing

Răspuns Câştigător
| CiurarMonicaAurelia20 a răspuns:

Heiii. Buna! Stai linistita. E ceva normal. O persoana care deja ai cunoscut-o nu ai cum sa ii uiti numele. Indiferent ca ai avut sau nu ai avut o relatie cu ea/el! Nu ai de ce sa te ingrijorezi. kiss

23 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Normal ar fi sa le uite, dar probabil are o memorie prea buna happy

| T0T a răspuns:

Este şi logic să ştie numele fostelor, că doar nu este senil. Dacă a avut anumite relaţii, nu văd cum ar putea să le uite chiar şi numele. Este perfect normal în ceea ce îl priveşte. În ceea ce priveşte faptul că eşti geloasă din cauza asta, nu este deloc normal. Mie unul mi se pare complet exagerat.

| SkyPilot a răspuns:

Da, e normal sa le stie numele. Nu prea e normal sa fii geloasa pe asta. Daca s-ar vedea cu ele ar fi altceva.

| any175 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nici nu stiu daca sunt geloasa. Poate ma simt aiurea ca una din ele are numele meu. Respectiva fiind prima iubire a lui, ma simt de parca m ar inlocuii uneori, desii spune ca nu este nicio legatura ci doar coincidenta si ca aceste ganduri sunt doar in mintea mea

| SkyPilot a răspuns (pentru any175):

Probabil ca asa si este, e doar in mintea ta. Nu pentru nume a fost cu ea.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Este normal! Ce, tu nu le știi numele fostilor?

| Țoglă a răspuns:

Serios?
Mă întreb dacă pupă o fată de ziua ei (cum fac toți), ce o să se întâmple

| any175 a răspuns (pentru Țoglă):

Atat ii trebuie!

| NoName0x0 a răspuns:

Doamneee laughing)) hai ca asta a fost buna! Oficial exista fete mai geloase decat mine, felicitari! :*

| any175 a răspuns (pentru NoName0x0):

Nici eu nu ma pot intelege. Pe moment nu realizez, dar mai apoi constat ce prostii am facut si ca sunt putin dusa.

| NoName0x0 a răspuns (pentru any175):

Wow! Asa si eu. Referitor la "fostele", pe mine ma deranja putin si in interiorul meu ma simteam geloasa (nu am inteles exact de ce sau pe cine) atunci cate prietenul imi povestea de aventurile cu fostele (desi cate o data eu incepeam discutia)... Dar asta cu numele e tare! rolling on the floor)) Oficial tot ramai mai geloasa decat mine!

| any175 a răspuns (pentru NoName0x0):

Nu sunt geloasa pe nume ci ingrijorata sa nu ma inlocuiasca cu una din foste! Si da sunt tare. Mersi

| kyliejenner a răspuns:

Logic ca le stie. Tu nu stii numele fostilor?! straight face

| any175 a răspuns (pentru kyliejenner):

Ba da le stiu numele fostilor laughing

| kyliejenner a răspuns:

Dupa gandirea ta, ar fi normal sa uite si numele tau dupa ce va despartiti.

| Salahadin73 a răspuns:

Oligofrenie.

| laurthelegend a răspuns:

Nu are scleroza

| Tpeuuuu99 a răspuns:

Normal ca e nromal rolling on the floor)... Nu trebuie sa fii geloasawinking laughing

| Bismarck_Aura_1997 a răspuns:

Cum ai fi vrut sa uite pana si numele? Nu ti-se pare ca esti geloasa pe cam orice? Daca intr-o zi te va insela cu adevarat ce vei faca?!straight face

| any175 a răspuns:

Pai nu am zis ca pentru nume, dar stiu ca a suferit mult dupa respectiva si uneori am impresia ca eu sunt doar ca o inlocuitoare a ei, dar el spune ca nu e nici macar o asemanare. Cu tipa s a vazut de vreo 3 ori desii au fost impreuna vreo 6 luni si era de moda veche adica se intalnea de fata cu parintii ei si chestii de genu.

| catalinadrag a răspuns:

Da este normal sa le stie numele fostelor dar nu este normal sa fii geloasa

| axel12345 a răspuns:

Da este normal