| Mysteryossa a întrebat:

Ce stiti despre prezervativele mondos? Sunt bune? Intreb pentru ca am vazut la un supermarket ca pretul e de 10 lei si sunt 12 intr-o cutie si daca sunt multe si ieftine ma gandesc ca poate nu ar fi tocmai bune.

Răspuns Câştigător

Cel mai bine este sa cumperi o cutie si sa vezi daca sunt bune merita daca nu, nu.
Sincer poti incerca.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu alerga după duzină ieftină, ci după puține la cutie dar de calitate.
Este vorba de protecția antisarcină și antiboli pe cale sexuală (sifilis, sida, hepatită, etc.).
Pa, pa.

| Mysteryossa explică (pentru Legiuitoarea):

Nu e vorba ca alerg dupa ieftin, am intrebat doar ca sa imi fac o idee. Ms oricum.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! uite ce am gasit despre intrebarea ta.
http://brandprivat.ro/......ative.html
O zi frumoasa sa ai!

| Spartanul07 a răspuns:

Eu zic ca sunt bune nu am avut probleme big grin dar incearca sa vezi. Fiecare cu parerea lui:*

| drhotzu a răspuns:

Pai eu sunt de parere ca poti sa te zgarcesti la multe dar la prezervative si vin niciodata! Daca ma intrebi pe mine mergi pe durex, dai un ban dar te **** linistit!

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Hai sa iti spun eu ceva despre prezervative. Ce iti spun e din experienta. Am folosit ultimele bombe de prezervative, gen "vultur" da stiu e penibil dar nu s-a rupt si s-a simtit super bine. Dar si prezervative durex sau mai scumpe care s-au rupt. Depinde de noroc, de cat de umeda este partenera, de felul in care faci sex. Eu zic sa incerci mai multe marci de prezervative. Ti-am zis e si de noroc, cat si de voi depinde. Daca o faci cu prietena ai grija totusi sa vezi daca e intreg prezervativul inainte sa ejaculezi.

| GenSto a răspuns:

Începând de astăzi, puteti comanda online prezervativele Mondos la ">https://gensto.rowinking

| alb3rt92 a răspuns:

Mai bine ai incerca durexhappy