| valentin201 a întrebat:

Salut la toata lumea.As vrea sa va intreb ce parere aveti despre prezervativele Mondos de la Lidl...sunt bune? Multumesc si vreau sa mi se rapunda la aceasta nelamurire.O zi buna sa aveti!

Răspuns Câştigător
| andreeacc22 a răspuns:

Nu prezinta siguranta, nu la fel de multa ca si Durex sau Love. Daca e vorba de bani, sunt pachete la 20 de lei cu 10-15 prezervative. Mai bine fiti siguri decat sa aveti o surpriza.

| valentin201 explică (pentru andreeacc22):

Andreea dar sincer ai folosit impreuna cu iubitul tau mondos de la lidl

| andreeacc22 a răspuns (pentru valentin201):

Am o prietena care le-a incercat ca sa economiseasca niste bani si era sa ramana insarcinata pentru ca se rupeau foarte usor.

| valentin201 explică (pentru andreeacc22):

Andreea multumesc prentru raspunsul pe care mi l-ai dat si indeasemenea te-am rasplatiti cu raspuns castigator adica ti-am dat funda.Multumesc pentru sfat dar totusi le voi folosi pentru oral ma gandesc ca pentru a imi face oral sunt bune.As vrea sa pastram legatura si poate ma mai sfatuiesti si cu alte sfaturi.Cum as pute sa te contactez sau sa te gasesc pe Facebook ceva

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durex de la farmacie sunt prea scumpe sau ce? Sunt mai ieftine decat sa dai banii dupa pe un avort sau mai rau, pe un copil ca sa il cresti laughing.

| valentin201 explică (pentru anonim_4396):

Eu am zis ce parere aveti nu cat de scumpe sau ieftine sunt

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentin201):

Aha. Deci de aia mi-ai dat nefolositor. Nu cumpara prostii de la mall.

| valentin201 explică:

Vreau sa stiu daca a folosit cineva prezervativele mondos de la lidl.Am auzit de la cineva ca ar fi bune adica pret calitate 10lei 12bucati.Mar interesa sa raspunda cine a folosit acest tip de prezervative.Eu am luat o cutie de la lidl de mondos dar cel putn nici nu am desfacut-o as vrea intai opinia cuiva

| Nichita333 a răspuns (pentru valentin201):

Nu le folosi. Am auzit de la prieteni ca sunt necalitative, si ca se sparg usor. Eu iti zic sa ei Durex sau Love ca altfel o lasi insarcinata!

| valentin201 explică (pentru Nichita333):

Mda totusi o sa le incerc adica am luat cutia si nu pot sa o arunc macar sa le folosesc sa imi faca oral prietena daca de sex ziceti ca nu sunt bune

| Nichita333 a răspuns (pentru valentin201):

Oral se face fara prezervativ! nu o poti lasa insarcinate de la oral LUL