| Sea33 a întrebat:

Buna seara.

Credeti ca exista persoane foarte naive/inocente?
Am inceput sa vorbesc cu o fata acum 3 luni si ea aparent era intr-o relatie si eu nu stiam si dupa vreo 2 luni si ceva am aflat asta cand a inceput sa imi placa de ea,i-am spus ca nu mai vreau sa vorbesc cu ea ca sa imi fie mai usor mie,a intrebat de ce si i-am spus ca o plac. Ea efectiv nu s-a asteptat sa o plac, credea ca o vad ca pe o prietena. Urmatoarea zi s-a despartit de tip dar nu din cauza mea, ci din cauza tipului ca a fost "nesimtit" mai pe scurt. Am avut o discutie pe tematica asta si ea credea ca eu am observat ca are prieten cand de fapt toate semnele aratau ca e singura. Tipa e foarte cuminte, de treaba, multumeste des, cere des scuze ca nu vrea sa supara de fel, e ceva ce as spuneo "Raritate de bunatate pe acest pamant".
Deci chiar credeti ca cineva poate sa fie asa inocent?

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Cati ani aveti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei!

Parca ai descris ultima tipa cu care am incercat eu o relatie serioasa

Daca cineva e inocent, naiv sau amandoua in acelasi timp, acela esti tu

Probabil e genul de tipa careia ii place sa o arda cu mai multi tipi in acelasi timp

Fi cu bagare de seama frate, nu iti crea asteptari si daca nu e genul tau sa iesi cu tipe parsive si perverse doar pentu sex, pentru ca sincer nu au altceva de oferit, atunci uita de ea

Mult succes frate!