| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, cum să îi spun iubitului meu că vreau să facem sex anal?

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''Aș vrea să facem sex anal, ce zici, te bagi cu ea acolo? ''
Simplu ca bună ziua.

| alina2k18 a răspuns:

Ii zici ca o vrei peste totwinking

| DanyDav a răspuns:

Daca inca nu ti-a propus el!
Simplu, spui ca te-ai plictisit de restul si vrei sa incerci si anal, dar sa aveti grija sa penetreze usor mai ales la inceput pana te acomodezi.
Sper ca nu o are foaret groasa, daca e prea groasa e posibil sa te doara putin la inceput, trebuie sa te excite bine inainte si sa stai relaxata.
Succes.

| Emma30555 a răspuns:

Cum ai spus si aici pe TPU

| Emilian65 a răspuns:

Vreau in toate gaurile.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

*** my ass, *** laughing

| mihai69 a răspuns:

Spune-i că te mâncă-n kur și ai vrea să te scarpini cu ștromeleagul lui.

| Goete a răspuns:

Simplu, in teorie iubitul tau ar trebui sa fie si prietenul tau si care tip nu vrea sa faca si asta?

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns:

I-o bagi pe a lui in fundul tau... Daca zice ceva, ii poti spune ca ai gresit gaura! Dar merge.

| suiramvl a răspuns:

Ii poti spune simplu. iubitule vreau sa incercam mai mult decat sex normal.ce parere ai?

| mihai69 a răspuns (pentru suiramvl):

Și dacă el răspunde: „OK, mai ai vreo prietenă s-o facem în 3?"?!?

| suiramvl a răspuns (pentru mihai69):

Ne referim strict la dorinta tipei.trebuie sa gaseasca cuvintele si momentele perfecte pentru asta.cred ca si el ar fi pro

| Patronu1 a răspuns (pentru Emilian65):

Și dacă o *** în urechi sau în nas, ce faci, huh?

| Patronu1 a răspuns:

Ce este de zis? Chiar crezi ca lui nu o sa ii placa? Io iei și o bagi acolo cu forța ca doar nu o sa zică nimic, nu am auzit de băiat căruia sa nu ii placa asa ceva. Bafta!

| Violleta2022 a răspuns:

II spui ca ti-ai facut deja clisma si ca esti pregatita si de altfel de sex.

| darrio2007 a răspuns:

La fel cum ne-ai spus nouă.