| Maryyaa1999000 a întrebat:

Cunosc un baiat de mult timp si am vorbit cu el, dar mereu cand pun un story in care arat mai "sexy" sa zic asa, mereu îmi scrie sa ne intalnim si ca trebuie neaparat...Cand ma simt rau nu ma intreaba cum ma simt si prin asta,doar ce mi-am dat seama ca el nu vrea o relatie de durata,ci una de o noapte,asa ca l-am refuzat, dar el a venit undeva cu masina aproape de mine, chiar daca nu stie unde stau si mi-a trimis mesaj ca sa ii spun daca ies cu el ca isi pierde timpul dar nu eu l-am pus sa vina la mine.Deci nu stiu cum sa scap de el, deocamdata i-am dat seen si nu a mai zis nimic..Cum sa scap de el, sa ma lase in pace odata pentru totdeauna? A mintit ca el e acasa si era in oras, deci inca un motiv pentru care sa nu il suport.

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Greu e să dai block, nu? mai bine stai să-ti gadili orgoliul ca iti scriu toti cocalarii astia ca dupa tot tu sa pui intrebare cum scapi de el laughing) nu stiu daca unele n-aveti creier sau doar nu stiti sa-l folositi

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Cand pui poze cu tine mai sexy, este ca o declaratie online, ac esti dispusa la sex liber, de aici si aparitia baietilor sau barabtilor care sunt interesati de ceea ce oferi tu.
Daca vrei sa nu fii considerata o femeie usoara sau dispsua oricand la sex, nu mai pune poze sexy, incearca sa pui poze "cuminti" si vei fii tratata corespunzator.
Imaginea pe care o arati tu lumii, vorbeste pentru tine!

| Andreeush a răspuns:

Dacă întradevăr ai fi vrut să scapi de el nu ar fi fost greu.
Era de ajuns să nu îi mai răspunzi, să nu îl mai bagi în seamă și își pierdea băiatul interesul.

| ancaval a răspuns:

Blochează numărul lui, Facebook-ul lui. Ce atâta stres?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi l-ai întrebat de ești așa sigură că vrea o relație doar de o noapte? Vezi că îți și formezi scenarii in cap, nu are de unde să știe când te simți tu rău. Daca ar fi vrut doar sa te f. crede-mă că nu s-ar fi chinuit el sa vina cu mașina până la tine la apartament, asta sa fii sigura.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede ma pentru o "***" unii ar tăia si calea n 4 numai sa vina adica despre ce vorbim laughing))
Doar prin comportament iti dai seama ca e gunoi infect

| anonim_4396 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

As vrea sa te contrazic dar nu pot, nici ea nu e mai prejos, oarecum ii dau dreptate Ioneascai, atragi ce esti. Dar sa știi că se atașează, bine nu neapărat de tine, o data ce se chinuie atât și nu primesc ce vor, le da pe minus, e că băgarea la păcănele, fac atât drum degeaba și nu primesc nimic. sad
Păi și eu sunt lăbar trist, asta înseamnă că trebuie să mi dai block și sunt gunoi? Așa am fost numit și eu de multe tipe sad

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelErmin):

Păi te testează doar daca le lasi sa o facă.
https://youtu.be/p5DjgI5834U
Eram sarcastic bro, nu ma afectează mă amuză, nu ai altceva de făcut decât să accepți, dar cu mentalitatea asta nu te vad bine.

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Block peste tot, este un labar trist

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Nu îi mai răspunde când te caută.

| plantezridichi a răspuns:

Mereu vei fi tratată așa cu lași să se vadă (online sau in societate).