| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Va rog sa ma ajutati nu stiu ca sa mai faccrying. Va rog sa nu radeti de mine.Deci chiar in a doua zi de Craciun prietena mea mi-a facut cunostinta cu un baiat. El era foarte insisten m-a luat de mana, ma inbratisa, vroia sa ma sarute si eu nu l-am lasat.Atunci cand am vazut ca e foarte insistent am gasit un motiv si am plecat acasa.Astazi aceias prietena mi-a zis sa merg cu ea pana la un hipermarket si am zis ca merg cu ea.Cand am ajuns acolo acelasi baiat care l-am cunoscut de Craciun, numai ca sa scap de gura lui l-am lasat sa ma ia de mana. I-am zis sa ma lase in pace ca am prieten(l-am mintit ca sa nu mai puna mana pe mine) si el a zis ca ma blesteama si i-am zis ca am glumit ca n-am prieten si el a zis ca e Ok daca n-am prieten, a zis ca nu ma mai blesteama daca n-am prieten.Am gasit si de aceasta data un motiv si am plecat acasa.Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac sa scap de elcrying. Nu-l suport, i-l urasc, e cel mai urat baiat pe care l-am cunoscut! Mai e si tigan. Acum mi-e si frica sa-mi fac un prieten de frica sa nu ma blestemecrying. Dau fundita pentru. cel mai bun raspunshappy

6 răspunsuri:
| loundy a răspuns:

Ce ar fi sa dispari dupa site ca dai numai raspunsri cu caracter obscen... E doar parerea mea

Apache
| Apache a răspuns:

Asta e printre cele mai tari faze pe care le-am citit,, Acum mi-e si frica sa-mi fac un prieten de frica sa nu ma blesteme,, laughing
Mda... exact de blestemele unui tigan borat trebuie sa iti faci griji!
Pur si simplu spune-i direct sa te lase in pace...si ameninta-l ca o chemi pe cineva daca nu se potoleste...
Sa te blesteme cat vrea....in afara de cersit, asta stiu tiganii sa faca

| catalinb a răspuns:

Pune benzina pe el si dai foc, in fond e doar tigan big grin

| SmRpT a răspuns (pentru catalinb):

Cat rasism, n-am vazut asa ceva.....aduc eu bricheta sau chibritu'?rolling on the floor

| BLeur a răspuns:

Nu-i bună chestia cu ameninţatu pentru că e ţigan şi are mai mulţi în spate.winking

| nicolae26 a răspuns:

Calmeaza-te ca nu se intampla nimica. cati ani ai? si sa stii un sg. lucru: blestemele nu se prind decat daca ai nedreptatit cumva pe cineva si din cate ai scris aici se pare ca prietena ta are ceva legatura cu tiganul ala si poate fac misto de tine. trimite-o pe aia la doctor si daca tot merge acolo sa-ti ia si tiganul cu ea :p