| H2O2 a întrebat:

Buna seara big grin... Duminica, am fost, la bunica mea si am fost la biserica big grin. Am intrat in biserica si nu m-am asezat pe scaun deoarece erau niste babe,,, si le-am lasat pe ele sa stea jos. happy. Eu fiind mai inalta, cantorul ma observat... Cantorul ( cantaretul ) de la biserica are cam 18-19 ani si am vazut ca se uita cu insistenta la mine, ma privea, imi zambea:d si eu ma uitam din cand in cand la elbig grin. Problema e urmatoarea oare ma place acel baiat >:? Eu nu stiu prea multe informatii despre el, nu stiu nici daca are prietena,,, big grin. Oare are prietena big grin,,, eu consider ca, daca avea prietena nu mai imi facea mie " ochii dulci " big grin, si totusi cum as putea sa intru in vorba cu el, tinand cont ca poate mai am ocazia sa-l mai vad big grin?

8 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Aleluia! Plina de iubire crestineasca pentru semenele "babe" ai ramas in picioare si cum icoanele te plictiseau te-ai apucat de combinatii...
La biserica oricum se merge numai de ochii lumii si pentru ultimele (si noi) barfe, e adevarat.
Pune mana pe el nu fi fraiera ca daca se face popa o sa aiba o groaza de bani si sa nu crezi ca o sa duci o viata prea stricta, o sa mergeti si prin cluburi mai ceva ca muritorii de rand daca traiesti cu un popa.

| Barajag a răspuns:

Stiu ca acum se filtreaza la biserica, nu mai este o noutatehee heeLasa-l sa iasa din afara programului de slujba si atunci vei putea sa discuti cu el eventual sa-l intrebi daca are prietenabig grinDar cel mai bine ar fi sa-l lasi pe el sa faca primul pas.Bafta!

| kaya a răspuns:

Mai mergi pe la bisericabatting eyelashes

| Spufff :x a răspuns:

Stii? am patit si eu aceeasi poveste ca si tine,, doar ca in alte locatii [desigur]. si m-am cam inselat.analizeaza bine situatia pana nu te indragostesti lulea big grin bafta love struck

| Spufff :x a răspuns:

Stii? si eu am acceasi poveste ca si tine. doar ca s-a intamplat in alte locatii. m-am cam inselat, dar a fost prea tarziu sa`mi dau seama sad. ma indragostisem deja big grin.analizeaza bine situatia si ai grija big grin

| M.T a răspuns:

laughing scuze ca rad dar si mie mi s-a intamplat big grin dar nu o datahappy
e cam aiurea la biserica dar ce sa fachappy
dar m-am cam inselat in toate privintele...
la fel s-a intamplat ma privea il priveam
ne priveam si doar atat uneori chiar si zambeam
ca sa aflu mai tarziu ca nea...
asa ca ai mare grija nu pune nimic la suflet pana nu stii ceva concret!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a considerat draguta. Esti credincioasa? Biserica nu este parc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lasa dusa de val