| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara >:d< Imi puteti acorda va rog frumos cateva minute? :-s intr-o problema… Am fost cu un tip, timp de o luna.(coleg de cls) Dupa despartire un coleg a inceput mereu sa se strambe vizavi de mine bagand si diverse vorbe. De la el au inceput bineinteles toti. Si acum sunt cea mai « urata » din clasa, cea mai « distrusa », etc. Chiar daca nu este deloc asa : (( (la inceputul scolii eram printre primele boboace, remarcata de toti…va rog nu mi-o luati in nume de rau, sau de « fite », dar chiar asa era…pe atunci : ( ) Fostul meu prieten normal ca a auzit si se amuza. [Dupa despartire, s-a combinat cu o fata mai mare. Am suferit. S-a despartit in final si de aceea.( pentru ca asa a vrut el…au stat aprox o luna) S-a combinat cu o alta colega dintr-o clasa alaturata. Iar am suferit. De data aceasta, aceea i-a zis "pa", pe motiv ca "a inselat-o"(desi acesta era nevionvat, i-a cumparat si flori ca s-o impace, dar pe ea n-a interesat-o…au stat 3 zile) Am aflat de la o cunostiinta ca de fapt doar se prefacuse ca a fost cu prima (fata mai mare) doar ca sa ma faca pe mine geloasa, ca de fapt cica ei or fost impreuna mai demult… Si la fel si cu « colega » doar ca sa ma faca geloasa, ca de fapt nici nu-i place de ea cum arata, etc. (dar eu cred ca el a mintit-o pe respectiva cunostiinta) ] Acest baiat are o privire foarte interesanta cand ma vede, ma masoara din cap pana-n picioare, se uita ciudat, are un zambet misterios/intrigant…fara sa inteleg de ce. Dupa despartire, multe zile mama s-a mai intalnit cu el si i-a facut morala si ca nu ma merita si l-a facut sa se simta mizerabil. Eu…tin enorm la el. Ma intreb daca mai exista vreo posibilitate ca el sa mai tina la mine…Problema este ca el e si foarte orgolios, iar acum dupa ce a auzit ce se zvoneste prin clasa... : (Va rog frumos ajutati-ma macar cu un sfat… Va roog…

3 răspunsuri:
| Bitter a răspuns:

Vorbeste cu el vezi cum sta treaba.Parerea mea e ca este cam fustangiu, nu merita sa stai dupa el.Mai sunt o gramada de baieti pe lumea asta! Bft!

| xDoricax a răspuns:

Chiar nu te merita...deschide ochii mai tarziu o sa realizezi ca a fost mai bine asa...

| xDoricax a răspuns:

Lasa-mi cumva id tau... poate mai vorbim