| IasminaMhC a întrebat:

De ce in momentul in care iubitul meu imi face oral, in maxim 3-4min timp in care imi da limbi si imi atinge clitorisul in ritm alert,tremur? Tot corpul,nu ma mai pot controla! Si nu il mai pot lasa sa imi faca deoarece tot corpul meu e intr-un continuu termurat atunci cand imi atinge clitorisul si simt ca innebunesc de placere, dar ma simt rusinata atunci cand corpul meu are "zvacurile acelea" dupa cateva minute de oral, cand clitorisul e in erectie ...Va multumesc, explicati-mi ce inseamna asta si daca pot face cumva sa rezist mai mult..Mentionez ca am 17 ani!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acele tremuraturi continue sunt de fapt contractii spasmodice si se datoreaza faptului ca muschii tai pelvieni se contracta, la fel ca si organul genital masculin tot asa intra in erectie si clitorisul tau. In acel moment are loc o explozie de placere, toti muschii corpului fiind incordati si avand spasme. Barbatii ejaculeaza, fapt ce poate fi intalnit si la femei cand se produce asa numitul squirt. Nivelul inalt de oxitocina duce la orgasm. Aceasta reduce cu siguranta stresul si contribuie la apropierea emotionala dintre parteneri. Poti sa-l rogi ca el sa continue actiunea deoarece pentru un scurt timp organismul tau se va relaxa si muschii nu se mai contracta insa tu vei putea obtine imediat inca un sau chiar mai multe orgasme. Sa ai parte de cat mai multe orgasme.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te speria, este normal, corpul tau e excitat

| RAY a răspuns:

Terminatile alea nervoase vibreaza de placere e ceva normal

| Lawliet14 a răspuns:

Wow, pe noi ne excita placerea voastra! Ia incearca sa-l strangi de crestet cu picioarele. E norocos ca are asa prietena, cel putin "acolo". happy

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu cred ca ai cum. Fii deschisa cu el si spune-i despre reactia ta iar el va intelege si atunci te poti "deschide" total in fata lui si actul se va desfasura mai bine.

| cristi10grei a răspuns:

Super happy e ceva de bine! fi libera si fara rusine in sex nu trebuie rusine la absolut nimic