| GeorgianaDragus a întrebat:

De ce nu pot sa mă excit? Am încercat sa îmi stimulez clitorisul si iubitul meu la fel, cu degetele, oral, dar pur si simplu nu simt nimic. Nici in vagin. De ce? Unde gresesc?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa fie de vina frigiditatea. Ar fi indicat sa discuti cu un psihosexolog.

| mihai69 a răspuns:

Relaxare, în primul rând.
În al doilea, poate are legătură cu vârsta voastră?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fama sa ghicesc, ai pana in 17 18 ani si te intrebi de ce nu simti nimic. Mare noutate

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pricep de unde chestia asta daca ai 17 ani, 16, 15, etc nu simti nimic. De unde pana unde? Daca ar fi asa, astia mici nu ar mai face-o in prostie laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

De aia nu e bine sa o faci pana la 17 ani jumate macar, ca nu e dezvoltat complet corpul. astia "Mici " o fac in prostie din prostie. nu e mare noutate, si de fel doar pentru placerea lui nu a ei. Majoritatea nu tin 5 minute daramite cat ii trebuie unei fete sa ajunga la orgasm

| mihai69 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Păi... tocmai asta e: o fac *ÎN PROSTIE*! adică fără habar. Normal că ea nu apucă să simtă nimic, mai ales dacă e stresată că intră mă-sa pe ușă!

| Foxyyyy a răspuns (pentru mihai69):

Asta e doar o presupunere, nu stii unde o fac ei sau cum.

| mihai69 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nici nu am spus că ar fi altceva; dar e o presupunere bazată pe logică: știi mulți adolescenți care au un loc sigur și timp suficient pentru a se juca de-a sexul liniștiți și fără stres?

| Foxyyyy a răspuns (pentru mihai69):

Destui,acum nu poate fi la toti la fel, in general fetele adolescente au iubiti mai in varsta, solutii sunt destule.

| Foxyyyy a răspuns:

Poate esti asexuala.

| Vania12 a răspuns:

Salut, Georgiana! Am aceiasi problema, nu simt nimic cand fac dragoste, am fost si la ginecolog si nu a stiut sa imi raspunda... Nu stiu ce sa mai zic!