| catalin_8409 a întrebat:

Buna-seara, de ceva timp imi place foarte mult de o fosta colega, amandoi suntem in clasa a11a la licee diferite deoarece eu m-am mutat din cauza unor probleme, spre deosebire de alte fete ma inteleg destul de bine, chestia e ca am invitato de cateva ori la un suc o cafea, o barfa, dar de fiecare data imi spune ca este la tara sau are treaba, chestie care este adevarata (stiu sigur), asa si...intr-o seara am sunat-o si i-am spus daca vrea sa vina cu mine la o plimbare, in fine ne-am intins putin la vorba si dupa 2min sa imi spuna ca este la tara si nu poate sa vorbeasca : ce sa inteleg? ca nu vrea sa vorbeasca cu mine? ca vrea sa imi spuna ceva doar intre 4ochi? ca avea treaba? chiar nu stiu ce as putea face.o seara buna! multumesc anticipat, fetele multe, multe parerihee hee)

3 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Sunt mai multe chestii de luat in calcul:poate are multa treaba fiind la tara si nu poate sa vorbeasca desi culmea e ca de fiecare data cand o suni e asa laughing se poate nici sa nu te placa mai mult ca pe un prieten asa ca pana la urma trebuie sa ii spui ce simti altfel nu rezolvi nimic asteptand degeaba.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Trebuie sa cuceresti fetele!?

| Sebasteano a răspuns:

Salut
Pai daca iti place atat de mult de ea dai un sms si scrie-i in el tot ce simti
Ca asa ai mai multe sanse sa fii cu ea impreuna