| catalin_8409 a întrebat:

Buna-seara, de ceva timp imi place foarte mult de o fosta colega, amandoi suntem in clasa a10a la licee diferite deoarece eu m-am mutat din cauza unor probleme, spre deosebire de alte fete ma inteleg destul de bine, chestia e ca am invitato de cateva ori la un suc o cafea, o barfa, dar de fiecare data imi spune ca este la tara sau are treaba, chestie care este adevarata (stiu sigurtongue), asa si...intr-o seara am sunato si i-am spus daca vrea sa vina cu mine la o plimbare, in fine ne-am intins putin la vorba si dupa 2min sa imi spuna ca este la tara si nu poate sa vorbeasca : ce sa inteleg? ca nu vrea sa vorbeasca cu mine? ca vrea sa imi spuna ceva doar intre 4ochi? ca avea treaba? chiar nu stiu ce as putea face.o seara buna! multumesc anticipatwinking

1 răspuns:
| MrChocolate a răspuns:

Ori nu ii place de tine ori ii e frica de o relatie, vorbeste cu ea despre fostul ei prieten ( nu o fi putut sa treaca mai departe)