| matrix2045 a întrebat:

Buna seara,
de curand m-am desparti de prietena mea (am stat impreuna 3ani si ceva) si incerc sa gasesc un site/siteuri unde sa pot discuta cu diferite fete pentru viitoare intalniri, etc
Tot ce am gasit sunt cu bani si abonamente lunare
intrebarea mea este : unde gasesc astfel de siteuri, forum ceva unde pot sa intalnesc, sa vorbesc cu fete pentru posibile intalniri?
ce imi recomandati? astept un raspuns. Multumesc foarte mult

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Iti recomand sa lasi calculatorul si site-urile si sa te duci sa relationezi cu fetele. "Cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci sa treci peste cineva esti cu ajutorul altcuiva" - deci gasesti ceva mai bun si te bucuri de noua fata.

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halşele maica sfanta esti tanar, aproape ti+ai mancat tineretea cu relatia aia cand puteai sa ybori din floare in floare si sa te distreyi si sa straiesti lucruri ce nu credeai ca ve trai vreodata, dar nu este taryiu lasa relatiile iesi cu prietenii in club imbatate abordeaya o tipa dai de baut si rupeti patul

| matrix2045 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Mersi pentru raspuns..nu am fost genu sa umblu din floare in floare.da cred ca voi ajunge si acolo laughing

| RAY a răspuns:

Sunt aplicati pe andriod ca acolo e viitorul cauta in magazin play, pe pc sunt apropo, omegle, cauta pe trafic.ro/matrimoniale sunt destule, adauga anunt pe publi24 /matrimoniale etc

| Dugalle a răspuns:

Iesi din casa, bea o bere, socializeaza.

| tractorisul a răspuns:

Fratele meu, iesi cu o colega de la lucru, iesi intr-un club, pe matrimoniale nu faci treaba tatii, eu nu am auzit pe nimeni sa aiba o relatie ' beton' de pe matrimoniale, esti tanar, EA vine cand nu te astepti. Stiu ca tu cauti acum pe cineva din cauza ei, te simnti singur, stiu cum este ( nu te apuca de baut aprofundezi starea de singur )

| matrix2045 explică (pentru tractorisul):

Poate ai dreptate u matrimoniale cu asteahee hee
colega de munca.e cam imposibil..nu vor fiidca fosta lucreaza cu mine..deci..se simt aiureahappy.
mai bine o dau prin cluburi