| MiculFaraon a întrebat:

De exemplu daca vad o fata frumoasa pe strada si as vrea sa ii cer adresa de facebook cum sa procedez? Dau fundita :*!

7 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ii dai un CD cu Nicolae Puta.:X

| τττ a răspuns:

Bună.
Nu cred că e politicos să întrebi persoane pe care nu le cunoști adresa de facebook.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| maryus83 a răspuns:

Daca vrei sa intri in vorba cu ea de ce nu o inviti direct la un suc? daca are prieten sau nu vrea sa vorbeasca cu tine respingerea va fi aceeasi

| Lucifer97 a răspuns:

Ma da prosti mai sunteti cu totii!
Macar cineva din voi i-a cerut vreodata nr. de mob. sau facebookul unei domnisoare necunoscute?!
De ce PLM dati sfaturi inutile cand nici macar unul din voi nu stiti nici o pu**?!

In 6 din 10 cazuri orice domnisoara te respinge

s.a.

Din experienta proprie...
Incepe cu o gluma, ceva spontan sau frumos, ex: -Domnisoara, nu dumneavoastra l-ati pierdut?
-ce?
-zambetul...

Bafta!; D

| blablablaa a răspuns (pentru Lucifer97):

Super mod de abordare, de ce nu o iei cu PAPUSE, FACI O M**E?
ON : Te duci direct la ea, ii spui ce iti trece in cap despre ea, si incerci sa ii ceri numarul de telefon.

| Anaaa9411 a răspuns:

De ce sa ii ceri adresa de facebook? Daca tot o vezi pe strada, profita de moment. Incepeti sa mai traiti si real nu numai virtual.
Succes!