| Farben a întrebat:

Am 17 ani și încă nu am avut nicio iubita.Imi placea de câteva fete dar din păcate nu am reușit să fac pasul.Acum m-am gândit să am dar nu știu cum să procedez, cum sa incep să vorbesc cu ea, cum sa o abordez, cum sa o cuceresc...Nu am avut nici macar o prietenă, adică nu era nimic decât doar prietenie.Am nevoie de sfaturile voastre.De exemplu daca sunt pe strada și văd o fata frumoasa cum sa procedez.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Încearcă întâi să învingi emoțiile și după să vorbești cu fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Google, iti va da raspunsurile care vor aparea in cateva ore pe TPU, doar ca instant.

| CdeMetal a răspuns:

Dar ce beneficii iti va aduce faptul ca ai o iubita?
Eu vad ca tu vrei sa ai o iubita doar pentru a avea relatie, si-ti spun ca n-o sa mearga.