| Oomph a întrebat:

De vreo vreo 3 luni un tip imi tot trimite mesaje si imi da beep-uri ba chiar suna noaptea cand dorm la ore destul de trazii.Am tot gasit mii si mii de scuze sa tot ies afara cu el. Duminca trebuie sa ma intalnesc cu el caci "are ceva sa imi zica". In clasa ma tot priveste dar cand ma vede nici macar "Buna!" nu spune...Pare cam timid desi nu prea am avut tangete cu el si nici nu stiu de unde a luat nr. de tel. straight faceSe intereseaza mereu cand am examene si imi intreaba pretenii despre mine. Cum i-as putea spune ca nu am nevoie de prieten si ca doresc sa fim doar amici fara sa se simta prost?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i chiar asa, ca nu ai nevoie de prieten si ca vrei sa fiti doar amici.nu e greu, daca e baiat de treaba o sa inteleaga

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Popey a răspuns:

laughing) ori cum i`ai spune tot se va simti prost! Spune-i in fata: Baiatu` nu vreau nimic cu tine! Nu esti genu` meu! Fara suparare dar LASA`MA! Eu asa procedez si ma lasa. Nu trebuie sa iti pese prea mult de ce va crede el.ii trece!laughing Nu trebuie sa fi timida! Sounei in fata ce crezi, daca ti in tine va fi mai rau, de multe ori va intelege gresit privirile si gesturile tale fata de el. Poate chiar sa ajunga sa creada (daca nu crede deja) ca si tie iti place de el. Bafta! fundita! Fi tupeista! Spune-i JETT si gata! Funda?

| Rammona a răspuns:

Spune`i ca nu e genul` tau, ca dragoste cu sila nu se poate.
Eu asa as proceda.
Sper ca te-am ajutat.Iti doresc succes.
Fundahee hee?