| AndrMaxim a întrebat:

Buna seara. Dupa 35 de zile de la administrararea pastilei Ellaone am facut un test de sarcina care a iesit negativ, tot acum a venit si cred eu menstruatia doar ca intr-un mod ciudat, sangerare putina si o culoare mai deschisa ca de obicei...
De ce credeti, o fi de la pastila?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa cum ti-am scris in nenumarate randuri, fata/femeia experimenteaza numai efectele negative (secundare/adverse) ale pastilei de a doua zi, efecte care vor tine 1 an de zile.