| loverboy2101 a întrebat:

Buna seara.Eu pana acum(am 15 ani)nu am mai sta cu vreo fata niciodata si de acum au inceput sa ma intereseze chestiile astea.
Am o intrebare cu legatura la o relatie:
Prima ar fi cum sa sarut pentru prima data fata cu care stau?
Fetele care au avut relatie pana acum sa-mi spuna cum a fost primul lor sarut care le-a placut

6 răspunsuri:
| Logout a răspuns:

Hmm prima prietena. prima relatie. foarte frumos
Un lucru important, fetelor, in general nu le plac baietii timizi sau prea insistenti. Eu, ca si fata, mi-ar placea ca baiatul cu care ies pentru prima data sa nu ma sarute, sa ma tina in suspans, sa ma puna pe jar. In schimb, cand va veni si momentul sarutului, trebuie sa il faci in asa fel incat sa transmiti anumite sentimente. Sa fie un sarut pasional, fara muscaturi sau chestii de genu`, un sarut care sa il ceara si pe al doilea. sa nu intelegi ca acum trebuie sa sari pe fata, sarut-o incet, vezi reactia ei, apoi avanseaza si doresteti sa iasa bine, ca asa va iesi! te asigur! multi pupici, astept raspunsul tau sa imi povestesti ce ai facut :*

| loverboy2101 explică (pentru Logout):

Inca nu mi-am facut prietena.Am pus ochii p o fata de la mine din clasa dar sunt sub semnul intrebarii inca.Ea ma considera acum doar un prieten.Pentru a avea o relatie cu ea mai intai trebuie sa o cunosc mai bn.Eu sunt genul romantic si sensibil dar asta nu inseamna ca sunt timid.Eu daca imi fac o relatie la mine trebuie sa dureze.Nu sunt genul care sa stea cu o fata apoi peste o luna sa o schimb.

| neutrino a răspuns:

Daca stai cu o fata, nu e nevoie sa o saruti.

| loverboy2101 explică (pentru neutrino):

Daca nu o saruti dc mai stai cu ea?

| neutrino a răspuns (pentru loverboy2101):

Daca o saruti inseamna ca nu stai.

| loverboy2101 explică (pentru neutrino):

Cum adica daca o saruti inseamna ca nu stai? O saruti dupa ce stai cu ea mai mult timp ca altfel daca mnu iei initiativa te va considera doar un prieten si iti va da papucii