| Dobrescu_Ionela_1995 a întrebat:

Buna seara, imi miroase colul uterin, ce fac?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce frumoase intrebari ai, si ce i ti mai miroase? Sau pute? Fundul gura si picioarele? laughing fa ne un rezumat clar sa te cunoastemlaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti sigura si convinsa, ca mirosul fetid provine de la cervix (colul uterin)? Sau din o cu totul alta parte a ''pasaricii''. thinking laughing

| Andreeush a răspuns:

Te duci la un ginecolog.

| Mihai69222 a răspuns:

Ai grija poate fi foarte grav, partenerii pe care o sa ai nu cred ca o sa le placa. Recomand sa mergi cu mama si tatal tau la ginecolog.