| candyyy_7530 a întrebat:

Ma priveste insistent, profund si fix mai mereu. E foarte dragut, vorbeste frumos cu mine. Oare ma place?

2 răspunsuri:
| ChAnGe32 a răspuns:

Sansele is cam asa : 50% te place 50 % n-are ce face. se poate uita toata ziua la tine, sa se mai si dea la tine, sa mai iesiti afara impreuna... dar sa ne te placa.
Asa am patit-o eu el se uita mereau la mine, ma privea insistent in ochi, se lega de mine, in excursie, am dormit cu el intr-un pat, am iesit pe afar, cand eram afara, totul era superb il iubeam, il iubesc si cred ca il voi iubi o perioada de timp. dar el ...nimic sunt doar o simpla fata pentru el

| ro8y1 a răspuns:

Posibil, de ce nu, dar ai putea sa il intrebi chiar tu singura...pana la urma putin curaj nu strica niciodata, dar asta daca si tu il placi si il vezi ca pe un "model" pentru tine, dar depinde si de varsta de multe ori, insa eu zic ca te place pentru ca asa faceam si eu la fetele care imi placeau!big grin SUCCES