| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, in urma cu câteva zile(5 zile)am avut parte de un contact, adica băiatul și-a băgat doar un deget/doua, nu și-a dat drumul, dar pe mana mea am simțit o picătura de lichid de dinainte, totuși nu cred ca ar fi avut ceva lichid pe degete ca nu ar fi avut când. Menționez ca am dureri de ovare încă de după ziua aceea și sânii au început sa fie sensibili și sa ma doară tare la atingere, credeți ca ar exista vreo șansa sa fiu însărcinată? Perioada de ovulatie ar trebui sa fie abia in data de 8, menstruația mi s-a terminat in data de 26

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata cu degetul, serios acum laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Bagatul degetelor in vagin NU este sex si nici nu poate sa lase cineva gravida o femeie, cu degetele.

| relian a răspuns:

Deci o bagat asa un deget doua, dar nu si-a dat drumu laughing sa isi dea drumu la ce la degete, esti coma laughing
Normal ca pe mina ta ai simtit ceva picaturi ce spuil dar stii de ce? Pentru ca el ti-a bagat degetele in vagin, tu il tineai de scula, si-a dat drumu ala pe mina ta laughing de acolo ce spui ca ai simtit

Ai simtit lichid de dinainte, care dinate, dinainte de potop sau dupa?laughing inainte erei noastre sau era noastra?

Prapastie si alta nu laughing frate oare chiar asa in halu asta au ajuns romanii, nu-s capabili sa se exprime simplu si clar.

E bun, daca prietenul tau is da drumu si prin degete, ala da mascul laughing barbatu mortal, fatal

| Emilian65 a răspuns:

În aceasta situație, șansele sunt minime.

| Miruna333 a răspuns:

Nu ramai de la degete insarcinata. Citeste cum se proceduce conceptia pe net. E nevoie de sex cu ejaculare pentru asta

| Piper987 a răspuns:

E ok Stai linistita nu-i nici un risc. Dar ai mai multa grija pe viitor. Ai dureri poate pentru ca corpul tau are poate vreo dereglare hormonala, dar nu-i nimic grav.

| Eusuntd a răspuns:

Daca doar si a bagat degetele, e imposibil sa fii gravida

| Alexm333 a răspuns:

Alex_nb93@yahoo.com pentru detalii