| Melonnn a întrebat:

Întrebare : Câte tipuri de orgasm exista?
Care e diferenta dintre ele, cum se poate ajunge sa ai un orgasm?
Vreau sa vad ce spun si alte persoane.
Apropo, ce simt barbatii cand au un orgasm, dar femeile?

Răspuns Câştigător
| TimoTimo a răspuns:

Orgasmul superficial
Orgasmul profund
Orgasmul clitoridian
Orgasmul vaginal (3 tipuri)
Orgasmul cervico uterin
Orgasmul total
etc
etc.
Le stimulezi prin frecare happy
Atat barbatii cat si femeile simt o placere minunata atunci cand au orgasm.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal cred ca orgasmul e la fel,indiferent ce e stimulat, poate ca durata e mai mare, dar din nou suntem diferiti, fiecare simte altceva, fiecare femeie /barbat simte altceva, de ce mereu tindem sa generalizam, suntem 7 mld de persoane si foarte diferiti si fizic, pshiologic, si la nivel atomic suntem foarte diferiti, nu exista 2 atomi indentici in univers

| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea care se pune este daca chiar doresti ca cineva cu experienta sa-ti explice toate intrebarile tale ramase fara raspuns deocamdata.

Răspuns utilizator avertizat
| Joojolino a răspuns:

Intrebarea e daca tu ai avut vreodata asa ceva