| deealove1 a întrebat:

Intrebarea mea este legata de un baiat.

Am postat cu o luna -2 inainte o intrebare, daca un baiat ma place, el se uita ereu la mine si imi zambea etc uitati-va daca vreti.

Acum urmeaza intrebarea actuala: la un moment dat s-a combinat cu o fata si m-a uitat complet adica era aerian dar de o saptamana incoace a revenit la vechiul obicei adica sa ma sacaie si sa ma enerveze, se joaca mereu in parul meu, ma ciupeste si se uita mereu la mine... Credeti ca ma place? Nu stiu ce sa cred am vazut ca si cu alte fete se comporta frumos dar cu ele este mai apropiat cu mine nu prea are cum. astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se pare ca tipul a descoperit ca esti mai buna de ciupit decat alte fete.

| trista12 a răspuns:

Se pare ca baiatului ii cam place sa se joace cu mai multe. Incearca sa ai o atitudine usor mai retrasa. Daca chiar ii placi se va implica si se va dedica tie.