| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna TPU in intrebarea mea anterioara v-am povestit despre un coleg de al meu, daca vreti sa vedeti despre ce este vorba uitati-va!

Ieri am vorbit cu el, mi-a scris el si ne-am hotarat sa uitam tot ce s-a intamplat intre noi doi deoarece asa va fi bine pentru amandoi, azi cand m-am dus la scoala se uita la mine foarte insistent, imi zambea, si tot felul de chestii, mereu se uita adanc in ochii mei fara sa priveasca altundeva, mereu imi cauta privirea nu inteleg ce inseamna acest lucru, o data imi spune sa uitam si ca pentru el a fost doar o simpla sarutare iar altadata se comporta total ciudat, imi da de inteles ca ma place sau ceva de genul, ce credeti ce sa fac? Sa-l las impace?sad

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Cred ca te place, tu nu face nimic, lasa-l pe el sa faca primul pas