| MiuuuxD a întrebat:

Buna seara:*!
La inceputul lunii septembrie am fost cu un baiat dar m-am despartit de el dupa 5 zile(chiar nu puteam sa fiu cu el). Dupa o vreme am vrut sa ne impacam dar el a avut foarte multe iubite intre timp( e un mare fustangiu). Am regretat mult si plangeam des din cauza geloziei(de fapt doar pentru un bou). Acum cateva saptamani mi-a cerut sa-i fac o bratara cu metalica si imi spunea ca el chiar ma iubeste. l-am crezut pe cuvant, ne-am intalnit, i-am dat bratara si m-a sarutat. A doua zi am aflat ca este cu o alta fata. Probabil dupa ce se va desparti de ea o sa vrea sa fie iar cu mine. El obisnuieste sa ma cheme la el acasa (am 13 ani iar el 14). nu vreau sa fac sex cu el(am 13 ani, ce naiba!)Ce parere aveti, sa ma impac cu el? sau sa ii spun tot ce vrau sa-i zic?straight face Funda:*:X

Răspuns Câştigător
| addyy_2967 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa nu-l mai bagi in seama si sa imi dai id tau laughing. funda te rog

5 răspunsuri:
| Elle1470 a răspuns:

Da, si in continuare te-as sfatui sa. ii zici ce ai pe sufet, decat sa va impacati si sa umbe cu cine stie cine [e doar un sfat, pana la urma e alegerea ta daca il urmezi sau nu] pupici:*love struck

| MiuuuxD explică:

@addyy...chiar vrei id-ul meu?rolling on the floor

| puiu_7602 a răspuns:

Fii tu insa-ti si nu te face pres, impunete, dragostea cere sacrificii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani te gandesti la sex? LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa, lasa, ca ma iau eu de el, a doua zi dupa ce i-ai dat bratara m-am intalnit eu cu el...si nu stii ce s-a intamplat [ I don't want to see ] ( si poate iti fac iar lipeala cu elsmugsmug).