| cococloco a întrebat:

Buna seara, ma masturbez in fiecare zi cu ejaculare.
Am nevoie de ajutor cum sa ma rad in asa mod ca sa nu am iritatii, adica mancarimi?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te razi vei avea mancarimi daca ai s-o freci mereu.Las-o sa traiasca normal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce treaba are rasul cu masturbatul zilnic?

| corbulalbrosu a răspuns:

1.- varsta de 16 ani si lunginea penisului de 16 cm nu prezinta nicio relevanta/insemnatate cu privire la faptul ca te masturbezi si chiar si ejaculezi zilnic. 2. - ca sa nu te mai iriti si nici mancarimi sa n-ai, incearca sa ti-o tunzi si asa vei scapa si de aspectul de-a dreptul oribil de dupa asa zisa ""sedinta de infrumusetare"". laughing

| Emilian65 a răspuns:

In primul rand ar fi bine sa nu te mai masturbezi asa des.

| Lawliet14 a răspuns:

Pe el, cu bicul, in sus cu masina de ras. Sau, te mai poti risca cu crema depilatoare si alta data. E posibil ca la urmatoarele dati sa nu mai provoace iritatii.

| BubbleTea a răspuns:

Incearca se reduci masturbarea la 2 ori pe saptamana, cum fac si eu.