| razvanw692 a întrebat:

Ma numesc Alexandru si am 17 ani. Sunt putin complexat din cauza ca penisul meu este prea mic : are 13 cm in stare erecta, iar cand am un contact sexual primul numar nu dureaza mai mult de 5 minute. Am avut multe contacte sexuale, iar "ata " nu mi s-a rupt! Multumesc

8 răspunsuri:
| Geniuss a răspuns:

Ia-ti pastile de marire a penisului 13 totusi e extrem de mic atat o am moarta...

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Geniuss):

Daca pastilele alea ar functiona am avea toti penisuri de 20 cm.

| Geniuss a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Iti zic eu ca fuctioneaza garantat 1000% o aveam de 18 cm in stare erecta acuma o am de 22 tongue asa ca bafta

| NumeciudatT a răspuns:

13 cm la 17? rolling on the floor) hahahahahahahahhahahaha

| JohnnyHelpsYou a răspuns (pentru NumeciudatT):

Esti ratat, lasa-l in pace, fiecare are cate o problema straight face

| OanaMada a răspuns:

Si care e intrebarea?

| razvanw692 explică:

Cum sa fac sa am si eu penisul mai mare si sa mi se rupa ata?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru razvanw692):

Nu ai ce sa-i faci decat o operatie de marire care implica destule riscuri. Iar ata nu se rupe la toata lumea, oricum n-are treaba ata cu potenta. Daca ata trage prea tare de capul penisului in erectie o poti rezolva tot chirurgical. Insa ma tem ca dimensiunea va ramane asta.

13 cm nu e asa un dezastru. Exista fete mai stramte, fete carora nu le pasa de dimensiuni, specialistii spun ca e nevoie de un penis de minim 10 cm pentru o penetrare ok.