| anonim_4396 a întrebat:

Maine seara va veni iubita mea la mine, nu ne-am mai vazut de mult si vreau sa facem ceva mai distractiv in dormitor! Dati-mi idei de provocari pentru jocul de carti, despre sexul oral, noua ne place sa ne facem sex oral unul celuilalt, spuneti-mi pozitii frumoase si excitante de sex oral, cum sa facem oralul mai frumos, :si pozitii de sex normal cat mai excitante posibil! Dau funda

4 răspunsuri:
| kavasaki99 a răspuns:

In timp ce face treaba mare fa-i oral! laughing

| kavasaki99 a răspuns:

Păi tu vroiai ceva nou.

| HunuivgUTc a răspuns:

Omule daca vrei sa faci sex oral cea mai buna pozitie e 69 pentru ca va face pe amundoi sa o faceti de odata dar ca sa evoluezi aceasta pozitie o faceti din picioare asta daca ai destula forta mult noroc

| anonim_4396 explică (pentru HunuivgUTc):

Mie mi se pare cea mai de cacao, nu știi unde sa te concentrezi, la ce dai sau la ce primești? Eu una nu o recomand.