| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai excitante metode pentru sexul oral?

7 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Un 69 e intr-adevar potrivit, astfel ca niciunul nu are timp sa stea degeaba si placerea este sporita, pentru ca si oferi, si primesti. Da, placere si cand oferi, ca daca nu exista, n-ai treaba cu sexul oral. Ea poate sa adauge si niste bomboane mentolate, ca bonus.

| Azµre a răspuns:

Femei : Stimularea vaginului cu limba, iar consecutiv cu degetul penetrarea anusului. Se urcă pe pereți îți garantez.
Bărbați: Stimularea orală a penisului + stimularea manuală, cu mâna a scrotului și a părții dintre scrot și anus.

| GoguSteriade a răspuns (pentru Azµre):

Daca o iei asa, si in cazul barbatului se poate practica stimularea anala a prostatei.

| Azµre a răspuns (pentru GoguSteriade):

Da corect, am evitat să o spun pentru că mulți nu o practică sau li se pare o practică gay. Și totuși lumea o face. Vreau să zic că sunt chiar femei care își doresc sau care chiar penetrează anusul partenerului cu un deget în timpul sexului oral.

| plosnitapufoasa a răspuns:

69 cred asa se satisfac aman2 parteneri nu doar unul.

| Criminala a răspuns:

69 cred asa se satisfac aman2 parteneri