| ioanalexandra345 a întrebat:

Menstra nu a aparut, am avut contact sexual neprotejat fara ejaculare. Menstruatia a venit la timp 2 luni iar acum m-a intarziat. Am deja 3 teste negative, mai exista vreun risc? Sau am o problema mai grava? Mentionez ca am ciclu neregulat si m-a intarziat si 6 luni. Acum m-a intarziat aproape 3 sapt.

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Oricum ai da-o, trebuie să ajungi la gincolog, aşa o să te lămureşti de ce îţi întârzie atât de mult.

| ioanalexandra345 explică (pentru Necunoscut112):

Mai imi pot pune problema de sarcina? Mai ales ca n am absolut niciun simptom si sunt aproape 3 luni, banuiesc ca aveam putina burtica... Si era tare