| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara!

Mi-am pierdut toată încrederea în fete şi în relații, până acum am avut multe eșecuri, eu am 19 ani si nu prea am avut iubită, adică nu m-au ținut relațiile, mai mult de o săptămână nu m-au ţinut. Sâmbătă am iesit cu o fata si am crezut că o să fim împreuna, ne-am tinut de mana si ne-am sărutat, pe fata am cunoscut-o acum 2 luni si i-am spus dacă vrei să continuăm relația si ea a zis nu si eu am zis de ce? Si fata respectiva a zis, așa. Eu zic că si-a bătut joc de mine, mie îmi placea de ea si am vrut o relație cu acea fata. Mă doare foarte tare, nu am dormit o noapte din cauza asta crying.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ți-a trecut durerea, sau ții la ea, la durere?

| OldSoul a răspuns:

Pff, daca ai doar 19 ani, inca mai e timp si de alte esecuri...
Stai calm, inca ai timp.

| Goete a răspuns:

Cred xa ar fi cazul sa revizuiesti increderea In Tine

Nu in fete

| CleanHeart a răspuns:

Stiu cum se simt dar sa stii ca timpul vindeca orice suferinta din dragoste mai ales la varste fragede si dupa toate esecurile astea intr-o zi o sa iti gasesti o fata potrivita si o sa fii mult mai matur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să găsești și tu una.

| vodami92 a răspuns:

Las-o in pace! ignor-o! ea a vrut doar aventura si atat!

| Cristi9997 a răspuns:

Nu mai intreba o fata asa ceva. abtine te.Sau la modul de genul. O data ce pui responsabilitatea relatiei/sarutuli sau orice altceva pe umerii ei. O sa te refuze din start. Poti tu sa fi impreuna cu aia si 10 ani laughing ca o sa zica NU.
Imagineaza ti ca tu intrebi pe una ca o fetita mica cum isi intreaba taticul daca poate sa ia bombonica. Nu asa se face deoarece fetele vor un barbat dominator cu sange de taur care sa le puna pe ele la punct laughing) nu un sorbe zama care intreaba asa ceva.

| maria3450 a răspuns:

Nu te îngrijora ok? ai 19 frate deci ai timp unii se căsătoresc la 35 de ani deci hahaha ai timp și fata aia nu te merita dacă nu tea acceptat să nu te gândi la ea doar ai grija pe cine placi ok mai ai șanse?

| LocotenentBarbu a răspuns:

Incearca barbati.