| geogi a întrebat:

in urma cu 3 saptamani am iesit in oras cu prieteni printre care se afla si un prieten pe care l`am cunoscut de craciun dar nu am mai tinut legatura de atunci in sambata aia am dansat numai cu el si ne-am inteles foarte fain ma si sarutat de mai multe ori iar cand am ajuns acasa pe la 4 noaptea mi-a trimis sms ca vrea sa fie cu mine.am acceptam am fost cu el o saptamana dupa care mi-a spus ca nu are timp de pr el si lucreaza ii si la scoala si are si antrenamente si a zis ca nu are rost sa fie cu mine daca ne intalnim doar odata pe saptamana aia fiind doar sambata in fine.aseara am iesit din nou si el ma tot pitzigat ma strangea in brate se uita tot timpul la mine si cand am iesit afara din club sa luam aer m-a sarutat straight face faza asta sa intampla de ma multe ori si cand am plecat acasa.si eu nu mai inteleg nimic! voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Scuze că spun asta dar într-un fel şi tu eşti de vină.Ar trebuii să-i spui odată în vecii veciiilooorr AMIN :Bă băiatule! tu-ţi baţi joc de mine? Ori suntem împreună ori nu mai suntem.

Că nah până la urmă ori suntem practici ori nu mai suntem! laughing
Ce am scris mai sus era o glumă stai calmă. laughing. Acum serios vorbind ar trebui să îi spui că te deranjează faptul că se comportă cu tine aşa. Şi cred că vei ajunge la corasonu' lui cu replica ''mă simt folosită'' laughing). Drăguţă.Eu îţi urez multă baftă! Pa-pa.Te pup :*

| chiury a răspuns:

Parerea mea, e ca o sa fii cu acel baiat, de indata ce se uita la tine intr-una si te-a mai si sarutat, vrea sa fie cu tine. nimeni nu ramane singur in viata, decat calutaritele, toata lumea mai devreme sau mai tarziu isi va gasi jumatatea, deci ai sanse ...eu zic ca te place, si daca va vrea sa fie cu tine, isi va face timp si pentru tine >big grin

| Andreeee a răspuns:

Eu cred ca te place, asta reiese din gesturile pe care la face.Sunt de parere ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa il intrebi ce vrea, si daca vrea sa fiti impreuna, sa incerce sa isi faca timp;*