| Castanul a întrebat:

Saptamana aceasta se va intoarce o fata mai speciala pentru mine, in clasa din care a plecat. Am fost indragostit nebuneste de ea toata clasa a 9-a iar in clasa a 10-a s-a mutat la alt liceu. In septembrie 2014 i-am spus ce simt pentru ea si de atunci am vorbit de mai multe ori(dar nu pe tema aceasta) si vreau sa zic ca nici eu nu mai stiu ce simt pentru ea.Nu am vazut-o de 7 luni dar totusi inca simt ceva,iar cand ma uit la poze in care apare parca lesin, pur si simplu. Si acum sa va intreb. Voi cum ati reactiona daca persoana de care v-ati indragostit vine dupa jumatate de an in care nu ati vazut-o? Imi e chiar frica sa nu ma blochez la fel in fata ei ca si cand ma uit la poze. Nu prea am emotii ca vine inapoi(ceea ce mi se pare foarte ciudat) dar as vrea sa stiu din experienta voastra cum ati reactiona?

1 răspuns:
| AlexandruIonut004 a răspuns:

Ori esti barbat, ori ce?! Ia-ti inima in dinti si nu te mai pierde asa.
Da-i atentie. ofera-i multa atentie incat sa se simta speciala. Asa va intelege ca o iubesti, sa speram...