| Anonima22 a întrebat:

Eu si prietena mea cea mai buna ne-am indragostit de acelasi baiat doar ca mai sunt foarte multe fete care il plac iar unele nu ne suporta deloc.baiatul de care ne place s-a mutat de la noi din clasa in semestrul al doilea si s-a mutat in clasa la o fata la care ii place de el dar din cate stiu eu, el nu o place.nu am vorbit niciodata cu el, dar eu si prietena mea am vrut sa ii spunem ca ne place de el dar nu am mai facut-o iar dupa ce s-a mutat de la noi din clasa l-am vazut tot mai rar. ce e de facut?

13 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Cred ca acum poti incepe linistita cu"eu si fosta mea prietena..."! crede-ma, n-o sa mai fiti! veti lupta fiecare separat sa-i atrageti atentia aluia si va veti ura!

| Kassandra_9578 a răspuns:

Nu trebuie sa te zbati atata pentru un baiat! Lasa-l sa aleaga cu inima iar u trebuie sa-i spui ce simti pentru el iar daca pr. ta nu i-a spus soarta...Ce mai conteaza tu ai avut mai mult tupeu si i-ai spus! BAFTA!

| Kassandra_9578 a răspuns:

Funditza pls!

| Kassandra_9578 a răspuns:

Fundita pls!

| Robert a răspuns:

Mai bine il uitati.
ps kasandra :iti dau o esarfa daca vrei.este mai buna decat funditalaughing

| gokart a răspuns:

Ii faceti o oferta 2 in 1. Daca sta cu voi, sta cu amandoua rolling on the floor

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Incearca sa te bagi in vorba cu el, sa te mai intalnesti "intamplator" pe hol,intreaba-l ce mai face si ia id lui de mess, pentru ca pe mess veti putea vorbi mai mult si va vedea cum gandesti, ce hobby-uri ai si daca ii vei placea, fi sigura ca te va cauta el.Acum,fiind vacanta nu stiu cum ai putea lua legatura cu el,dar gasesti tu o solutie.Iar in legatura cu prietena ta,problema ei. Oricum,daca e sa se intample, el va va alege pe una dintre voi, asa ca nu trebuie sa va suparati una pe altabig grin
Sper ca te-am ajutat!

| Schoompika a răspuns:

Pai urmareste-l in ascuns si vezi unde este,apoi du-te la el calma si fa-ti treaba in jurul lui,el te va recunoaste si te va saluta,sau daca nu, tu il vei saluta si te vei preface ca este o coincidenta, veti incepe o discutie ca intre fosti colegi(sau ca intre prieteni buni)urmata de ID-ul de mess si nr.de tell, el te va simpatiza(te va placea)si veti fi impreuna! Mult succes!

| Goofy a răspuns:

Daca il placeti 2 prietene f bune in acelasi timp, riscati sa va certati daca o sa aleaga pe una dintre voi pentru ca veti fi invidioase! asa ca faceti voi o vba de aia de a fetelor si luativa dragostea inapoi...winking Succes

| anonima17 a răspuns:

Nu le baga in seama pe celalalte fete la care le place de el mai ales pe aia care e acum in clasa cu el si u zici ca lui nu ii place de ea

| DavidSergiu a răspuns:

Ar fi bine sa-ti iei inima in piept si sa-i spui ce simti
Funda plz happy

| 24101996 a răspuns:

Fata...mai sunt baietii p lume.nu te mai zbate atat pentru unu...happy!

| lola_6924 a răspuns:

Lasal in pace daca e bou si prost