| gigel333 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare frecventa, dar de, nu cred ca exista barbat sa nu si-o fi pus, poate nici femeie(despre barbat): trebuie sa imi fac probleme privind dimensiunea penisului, avand in vedere ca dimensiunea mea este de 18-19 cm lungime si 13 cm circumferinta?
As dori sa raspunda persoanele de sex feminin, dar si barbatii pot raspunde din propria experienta.
Si inca o intrebare: pana la ce varsta se dezvolta corpul si toate partile?(sper ca intelegeti unde bat). Am 19 ani. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Stai foarte bine prietene, altii se plang ca au sub 15 si posteaza pe toate site-urile problema lor, dar esti ok, din cate am inteles eu corpul se dezvolta pana la 22 ani km asa nu stiu sigur,
dar vezi ca trebuie sa stii cum sa il folosestilaughing numai bine

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca toata lumea este proasta? Nu exita asemenea circumferinta.

| gigel333 explică (pentru anonim_4396):

@ivancea2 Nu vad de ce as minti avand in vedere ca nu castig si nu pierd nimic. Nu va cunosc, nu ma cunoasteti. Cand am masurat cu metrul de croitorie atat mi-a aratat. Spune-mi, daca stii, cum sa masor pentru o dimensiune mai exacta.

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate e mutant

| anonim_4396 a răspuns (pentru gigel333):

Nu vreau sa intelegi gresit, eu nu jignesc.Stii ce inseamna CIRCUMFERINTA?

| gigel333 explică (pentru anonim_4396):

Da, e pi ori diametru, dar diametrul il pot ghici doar ochiometric.

| trol a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar nu ai ce inseamna circumferinta asa-i happy?

| gigel333 explică (pentru trol):

Spune-mi tu, te rog, ce e circumferinta. Eu mai bine decat pi ori raza nu stiu sa o explic. Lungimea unui cerc, poftim. Am masurat ieri si mi-a aratat 12, 5cm.

| trol a răspuns (pentru gigel333):

Ca sa iti masori circumferinta la penis chiar sunt curios cum ai calculat tu cu pi ori raza cercului chiar sunt miscat. In fine daca vrei sa masori circumferinta penisului poti sa ei o ata sa o infajori in juru penisului pana ajung iarasi de unde ai inceput dupa faci in semn pe ata etc si dupa ei ata si o lungesti si o pui langa o linie si vezi cat indica sau poti face direct cu un metru dinacela flexibil big grin

| gigel333 explică (pentru trol):

Pai asa am facut, cu metrul de croitorie.
Si era pi ori 2r inaintebig grin. Am deviat de la subiectul acestui topic. In concluzie, un raspuns complet?

| trol a răspuns (pentru gigel333):

In concluze nu poti masura circuferinta penisului cu pi x2raza cercului ar trebui sa-ti tai penisul in 2 si sa vezi cat e raza.

| ananyyo a răspuns:

Mai taie din ei, da-i draq! la cm din circumferinta ma refer, in rest lungimea e ok

| RazvanAttilaRus a răspuns:

winking e ok

| Original1992 a răspuns:

Stai linistit, ai totul in regula happy
corpul creste la fiecare diferit, dar in principiu cam pina la 20. funda?

| gigel333 explică:

Nu vad de ce as minti avand in vedere ca nu ma ajuta cu nimic. Poate am gresit cand am masurat, dar asta mi-a aratat metrul. Unde sa masor pentru a obtine o dimensiune mai exacta?