| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Am o intrebare.una mica si as vrea sa stiu ce parere aveti! M-am despartit de prietenul meu acum o saptamana si in timp ce ne-am desparit tot vorbeam (ne certam de fapt) si mie parca imi placea...sa ma cert cu el! Cand m-am despartit de el (s-a intamplat o chestie intre noi ) parca mi-o parut bine, nu stiu m-o disperat si asa.Dar de cand ne-am despartit mai primesc mesaje de la el si asa si parca imi place dar ceva ma opreste sa fiu cu el.Nustiu..ce ii cu mine?

2 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Iti place ca un amic acum. Nu te impaca cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Parintele):

Ooooo, ce onoare pe capul nostru, noname in persoana, plecasi cu craciunul ma? laughing) ai cam rasolit-o pe-aici, lumea saraca laughing