| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. Am o mare problema si rog mare seriozitate... Astazi am facut dragoste cu prietena mea, ne'am protejat, iar la sfarsit am scos penisul inainte de ejaculare. Dupa observ ca prezervativul era spart, iar ea avea sperma pe picior paralel cu vaginul. Mentionari: 1. prezervativul era spart la mijlocul penisului, nu in varf; 2. amandoi suntem fumatori; 3. imediat dupa act ea a mers si a facut un dus si dupa o baie fierbinte. Credeti ca exista sanse ca ea sa ramana insarcinata? sad

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fumatul si baia nu au nici o legatura in cotext.
Da, poate ramane insarcinata daca era in perioada fertila.

| elasexygagica a răspuns:

Aoleu de ce nu ai cumparat niste prezervative mai bune?sad repede la farmacie si sa isi cumpere pastial de 2 a zi

| Castiel a răspuns:

Dap cam este posibil...

| ochiverzi91 a răspuns:

Spre nefericirea voastra, da!

| staff3006 a răspuns:

Mergi acum direct la farmacie si spune-i farmacistei ca vrei sa cumperi contraceptivul de urgenta, o sa-ti spuna ea ce-i de facut. Fii atent la tot ce-ti spune despre administrarea ei si da-i-o prietenei tale astazi.
P.S. - cred ca ar fi bine sa o iei si pe ea cu la farmacie.

| Lungu23 a răspuns:

Bineinteles ca poate ramane insarcinata...cel mai bine era sa ia pastila de a doua zi.e benefica