| LvMdv a întrebat:

Buna seara tpu..am o mica intrebare. Sunt foarte paranoic. Deci. Am 16 ani. Si prietena mea a facut 17. Am ramas unul la celalalt de mai multe ori am facut diferite chestii dar nu si sex. Nu am ajuns acolo. Am vorbit despre asta. Nu e pregatita. Si mai asteptam. Ideea e ca acum 4 seri eram in pat eu eram in niste pantaloni scurti si atat. Iar ea era goala. Ne simteam bine. Si stiti ca atunci cand te exciti apare un lichid preejaculator care am auzit ca contine spermatozoizi. Bun. Aveam acel lichid. Si era pe pantaloni. Nu cred ca era mult. F putin. Si nu m am gandit la el. Si eram peste ea si m am frecat asa cu ea. Si in zona unde intra penisul. Nu am penetrat o. Doar am atins asa locul. Deci aveam acei pantaloni pe mine. Si nu stiu. Nu cred ca ar exista posibilitatea ca ea sa ramana insarcinata daca am atinso acolo cu locul unde erau putin uzi pantalonii nu? ..va rog am nevoie de raspunsuri..multumesc.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kenya a răspuns:

Ce tot pui intrebarea asta? Nu are cum, ce nu intelegi?

| Sfatosul2012 a răspuns:

Frate esti paranoic mai ales ca acu pui aceeasi intrebare sub nick-uri diferite. Mi se pare sau vrei sa auzi doar ce ti place, ce te face sa te linistesti.

| Shriti a răspuns:

Ce prostie! Cum sa ramaie insarcinata, gandeste.te si tu un pic.
In primul rand, lichidul preejaculator contine o concentratie infima de spermatozoizi.
In al doilea rand, mai erai si imbracat.
In al treilea rand, vaginul fetei este acoperit de labii, deci nu e chiar asa de usor pentru spermatozoizi sa il "gaseasca "
In al patrulea rand, spermatozoizii nu sunt chiar asa destepti ca sa intre FIX in vagin, adica, ar trebui sa strabata o cale destul de lunga pana sa il gaseasca, inca daca.
Deci, stai fara grija!

| iepurascufundita a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata acel lichid preejaculator contine o cantitate foarte mica de spermatozoizi cam 0, 4% sau chiar mai putin, pentru a ramana insarcinata spermatozoizi trebuie sa fie in vaginul fetei deci stai chill

| fanta24 a răspuns:

Stai linistit, nu vei fi tatic acum. Desi lichidul seminal nu contine spermatozoizi. E doar un mit, studiat de cercetatori, si clasat ca fiind fals. Deci, distractie placuta! happy

| SOPHIEDUNE a răspuns:

Da! trebuie sa faca un test de sarcina urgent! cu asa ceva nu e de gluma! vezi ca o sa deveniti parinti de la 17 ani, cine stie, poate mai puteti avorta! si tu si ea...

| elegantul a răspuns:

Nu da funda sau te bat si o pentetrez eu pe prietena ta